Catelusi
Bine ati venit pe forumul nostru!!!Va rugam sa va inregistrati.Speram sa va placa si sa va fie de folos ajutorul nostru!!!!!!Va dorim un anu nou fericit dumneavoastra si animalutului(animalutelor) dumneavoastra!!:D:D:D:D

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Catelusi
Bine ati venit pe forumul nostru!!!Va rugam sa va inregistrati.Speram sa va placa si sa va fie de folos ajutorul nostru!!!!!!Va dorim un anu nou fericit dumneavoastra si animalutului(animalutelor) dumneavoastra!!:D:D:D:D
Catelusi
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Ultimele subiecte
» vreau sa cumpar un catelus...
concrs-cea mai draguta poza cu catelusul dv. editata EmptyMier Aug 25, 2010 2:46 pm Scris de Alice L.

» Donez 2 catelusi draguti
concrs-cea mai draguta poza cu catelusul dv. editata EmptyLun Aug 23, 2010 7:00 pm Scris de Alice L.

» concurs-creatii propri
concrs-cea mai draguta poza cu catelusul dv. editata EmptySam Iul 24, 2010 6:31 pm Scris de teodora

» Dolly simpatica mea catelusa
concrs-cea mai draguta poza cu catelusul dv. editata EmptySam Iul 24, 2010 6:10 pm Scris de teodora

» prezentare Admin
concrs-cea mai draguta poza cu catelusul dv. editata EmptyMar Iul 06, 2010 3:17 pm Scris de Alice L.

» Daisy maidaneza
concrs-cea mai draguta poza cu catelusul dv. editata EmptyVin Iun 25, 2010 7:13 pm Scris de Alice L.

» flirt - a cute dog
concrs-cea mai draguta poza cu catelusul dv. editata EmptyVin Iun 11, 2010 1:10 am Scris de Alice L.

» Ce ati facut azi
concrs-cea mai draguta poza cu catelusul dv. editata EmptyJoi Iun 10, 2010 8:52 pm Scris de Alice L.

» Pisicile---------
concrs-cea mai draguta poza cu catelusul dv. editata EmptyLun Mai 31, 2010 7:55 pm Scris de Alice L.

Ultimele subiecte
» vreau sa cumpar un catelus...
concrs-cea mai draguta poza cu catelusul dv. editata EmptyMier Aug 25, 2010 2:46 pm Scris de Alice L.

» Donez 2 catelusi draguti
concrs-cea mai draguta poza cu catelusul dv. editata EmptyLun Aug 23, 2010 7:00 pm Scris de Alice L.

» concurs-creatii propri
concrs-cea mai draguta poza cu catelusul dv. editata EmptySam Iul 24, 2010 6:31 pm Scris de teodora

» Dolly simpatica mea catelusa
concrs-cea mai draguta poza cu catelusul dv. editata EmptySam Iul 24, 2010 6:10 pm Scris de teodora

» prezentare Admin
concrs-cea mai draguta poza cu catelusul dv. editata EmptyMar Iul 06, 2010 3:17 pm Scris de Alice L.

» Daisy maidaneza
concrs-cea mai draguta poza cu catelusul dv. editata EmptyVin Iun 25, 2010 7:13 pm Scris de Alice L.

» flirt - a cute dog
concrs-cea mai draguta poza cu catelusul dv. editata EmptyVin Iun 11, 2010 1:10 am Scris de Alice L.

» Ce ati facut azi
concrs-cea mai draguta poza cu catelusul dv. editata EmptyJoi Iun 10, 2010 8:52 pm Scris de Alice L.

» Pisicile---------
concrs-cea mai draguta poza cu catelusul dv. editata EmptyLun Mai 31, 2010 7:55 pm Scris de Alice L.

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Parteneri
forum gratuit

Parteneri
forum gratuit


concrs-cea mai draguta poza cu catelusul dv. editata

2 participanți

In jos

concrs-cea mai draguta poza cu catelusul dv. editata Empty Re: concrs-cea mai draguta poza cu catelusul dv. editata

Mesaj  Alice L. Sam Apr 24, 2010 2:10 pm

Merci Wink Diploma si nu imi pune rangul VIP vreau sa ramana moderator, doar bagama in grupul VIP !
PWP Dedytza :X
Alice L.
Alice L.
Moderator
Moderator

Mesaje : 298
Data de inscriere : 15/05/2009

http://labrador.forumgratuit.ro

Sus In jos

concrs-cea mai draguta poza cu catelusul dv. editata Empty Re: concrs-cea mai draguta poza cu catelusul dv. editata

Mesaj  Dog and Girl Mier Apr 21, 2010 1:43 pm

castigatorul este Alice L. Felicitari!
Dog and Girl
Dog and Girl
Admin

Mesaje : 646
Data de inscriere : 14/05/2009
Varsta : 31

https://catelusi.forumgratuit.ro

Sus In jos

concrs-cea mai draguta poza cu catelusul dv. editata Empty Re: concrs-cea mai draguta poza cu catelusul dv. editata

Mesaj  Alice L. Lun Apr 19, 2010 11:24 pm

concrs-cea mai draguta poza cu catelusul dv. editata 2s7w1g0
Alice L.
Alice L.
Moderator
Moderator

Mesaje : 298
Data de inscriere : 15/05/2009

http://labrador.forumgratuit.ro

Sus In jos

concrs-cea mai draguta poza cu catelusul dv. editata Empty Re: concrs-cea mai draguta poza cu catelusul dv. editata

Mesaj  Alice L. Mier Apr 14, 2010 10:41 pm

Mai asteapta unpic fata mea k pun poza cand ajung aks, ok?
Alice L.
Alice L.
Moderator
Moderator

Mesaje : 298
Data de inscriere : 15/05/2009

http://labrador.forumgratuit.ro

Sus In jos

concrs-cea mai draguta poza cu catelusul dv. editata Empty Re: concrs-cea mai draguta poza cu catelusul dv. editata

Mesaj  Dog and Girl Lun Apr 12, 2010 10:52 pm

concrs-cea mai draguta poza cu catelusul dv. editata Mjss5e10


teo ma rugat sa pun eu poza pt ea.:*:*:*

teo-Dolly
Dog and Girl
Dog and Girl
Admin

Mesaje : 646
Data de inscriere : 14/05/2009
Varsta : 31

https://catelusi.forumgratuit.ro

Sus In jos

concrs-cea mai draguta poza cu catelusul dv. editata Empty concrs-cea mai draguta poza cu catelusul dv. editata

Mesaj  Dog and Girl Mar Mar 09, 2010 9:39 pm

Trebuie sa editati o poza cu catelusul dv..Cea mai frumoasa dar in acelasi timp si ciudata,haioasa etc.
Concursul se termina pe data de 20 aprilie 2010!!
Puteti edita poza pe www.tinypic.com procedand astfel:
puneti o imagine cu catelusul dv. din calculator si dati "upload now" dupa aceea dati edit la bagheta aceea neagra cu ceva galben in varf si apoi incepeti sa modificati poza.Mult succes daca aveti nevoie da ajutor nu ezitati sa ma intrebati!!!Nu e obligatoriu sa editati poza pe tinypic..v-am dat doar o idee!!
Premiu: rangul vip 1 luna+diploma

SUCCES

MULTUMESC,
DOG AND GIRL
Dog and Girl
Dog and Girl
Admin

Mesaje : 646
Data de inscriere : 14/05/2009
Varsta : 31

https://catelusi.forumgratuit.ro

Sus In jos

concrs-cea mai draguta poza cu catelusul dv. editata Empty Re: concrs-cea mai draguta poza cu catelusul dv. editata

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum